Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
      Με 1 νίκη και 1 ήττα συνδύασαν την επιστροφή τους στην αγωνιστική δράση οι ακαδημίες μας μετά την αργία της προηγούμενης εβδομάδας λόγω της αργίας της Καθαράς Δευτέρας.
       Πιο συγκεκριμένα , οι κορασίδες επικράτησαν εκτός έδρας με 3-0 του ΑΣΟΧ Φοίβου, συνεχίζοντας ένα νικηφόρο σερί που πλέον φτάνει τους 4 αγώνες . Συγκεντρωμένες από την αρχή μέχρι το τέλος , οι κορασίδες επέβαλαν τον ρυθμό τους και προσπέρασαν τον αντίπαλό τους στη βαθμολογία.

Για τον Άγιο Στέφανο αγωνίστηκαν οι : Κουρλαμπά Κ. (α) , Βασιλοπούλου Ε. , Κουβάνη Ε. , Κουρλαμπά Ε. ,
Σταματογιαννοπούλου Μ. , Νικολέτου Γ. , Μαρτίνου Η. , Χριστοπούλου Α. , Κιοσέ Α. , Μόνου Κ.

προπονητής : Καλημεράκης Ε.

Οι παγκορασίδες 2 , συνέχισαν την αγωνιστική τους άνοδο και παρά την εντός έδρας ήττα τους από τους Ίωνες με 3-0 , έδειξαν το καλό αγωνιστικό τους πρόσωπο ( με εξαίρεση το 2ο σετ ), χάνοντας στις λεπτομέρειες . Στα θετικά το ντεμπούτο 3 ακόμη αθλητριών , καθώς στόχος της ομάδας εκτός συναγωνισμού είναι κυρίως η συλλογή εμπειριών !

Για τον Άγιο Στέφανο αγωνίστηκαν οι : Παπαιωάννου Σ. (α) , Στρίκου Α. , Κοράνη Ι. , Γκίνη Β. , Μαστρονικόλα Ζ. , Παρίση Ρ. ,
Μπατζάκα Κ. , Κάναρου Ε. , Παπαδάκη Ι. , Δελήογλου Κ. , Δαλάκου Μ. , Παυλικανίδη Α.

προπονητής : Γιακουμάτος Ν.